X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Sosyal Medya Hizmetleri

AnasayfaSosyal Medya Hizmetleri
Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Lion Bilişim olarak kurumunuzun ihtiyacı olan hedef kitleyi belirlemek, etkili iletişimi sağlamak ve markanızı tanıtmak için uzman ekibimizle birlikte profesyonel hizmet sunuyoruz.

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor. Sosyal medya varlığı, bir markanın Facebook, Twitter, LinkedIn ve benzeri sosyal medya platformlarında aktif olmasını sağlıyor.


Yüksek Etkileşim

Sosyal medyanızın etkileşim oranı, takipçi sayısından daha önemlidir. Bu nedenle sosyal medya yönetiminde gerçekleştirilmesi amaçlanan ilk hedef yüksek etkileşime sahip bir hesap oluşturmaktır. Lion Bilişim olarak hedef kitlenizi harekete geçiren paylaşımlar ile yüksek etkileşim garantili paylaşımları gerçekleştiriyoruz.

Linkedin, Youtube, Instagram gibi başka kanallar da tanıtımınızı yapma imkanı sağlayacağız.

Yüksek Etkileşim

Profesyonel Analiz

Profesyonel Analiz

LKurumunuza ait sosyal medya hesabınızın gelişimi ve ilerleyişini adım adım belgeliyoruz. Aylık olarak sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar analizinizi gerçekleştirip rapor halinde sizlere sunuyoruz. Etkileşim raporlarıyla birlikte, adınıza gerçekleştirdiğimiz yarışma ve etkinliklerin de markanıza kattıklarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Lion Bilişim analiz sisteminden sadece müşterilerimiz faydalanabilmektedir.


Size Özel Tasarımlar

Sosyal medyada hitap edilen hedef kitle için içerik metninden önce hazırlanan görsel dikkat çekmektedir. Görsel tasarımınız ne kadar çekici olursa, hedef kitleyi paylaşımın içeriğine çekmek o kadar kolay olur. Bu sebeple Lion Bilişim markanızı ve içeriğini özetleyecek tasarımlar ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Tüm tasarımlar onayınızı aldıktan sonra paylaşılır

Özel Tasarımlar

Hashtag

Hashtag Yönetimi

Sosyal medyada paylaşım yaparken doğru kitleye hitap etmek için dikkat edilmesi gereken bir husus da doğru hashtag kullanımı ile doğru kitleye erişim sağlamaktır. Markanızın içeriğine uygun hashtag belirleme ve paylaşım yapma konusunda da Lion Bilişim sizlere ihtiyacınız olan desteği sunuyor.

Hashtag çalışmaları detaylı bir analiz ile birlikte müşterilerimize sunulmaktadır.


Top